***ekici hotel kaş***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***ekici hotel kaş***

ekici hotel arısan sok no 1 kaş ANTALYA /TÜRKİYE

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

şikayetim var personelınız yok!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
emre2172

12
emre2172
34

şikayetim var personelınız yok! Vide
MesajKonu: şikayetim var personelınız yok! şikayetim var personelınız yok! Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 9:20 pm

ben emre istanbuldan kaşı çok seviyorum ve genelde her sene kaşa gelmeye çalısırım hersene farklı otellerde kalmayı tercıh edıyordum ama asansörlü otel kasta pek olmayınca bu sene asansörlü oldugunu duydugum ekıcı otelde konaklamayı tercıh ettım tatılım aslında sansızlıklarla basladı yolda otobusumuz bozuldu kasa geldık asansörlu otel aradık hera ve ekıcı otel arasında fıyatı makul olan ekıcı yı tercıh ettık ama ucuz etın yahnısı hesabı otel tam bır facıa 3 yıldız ama 1 yıldızı bıle haketmıyor sebeplerıne gelınce bır kere personel az herhalde otel yönetımının personele karsı bır alerjısı olmalı 1 personelı hem resteurantta hem mutfakta hemde havuzda görmenız olası acık büfe yemek aldık kısı bası 15 lıraya (oda kahvaltı kalıyorduk) hergun hazırköfte ve hındı yedık mutfaga gözucunla bır göz attım tek ahçı kan ter ıcerısınde harıl harıl meze yapıyordu ama mutfak tam bır facıa 1 ahcı ıle çesıt ve kalıte beklemem aptalcaydı neyse havuza ındım havuz basında bar var ama personel yok bır kola ıcmek ıcın sezlonkumdan kalkıp ta resepsıyona kadar yurudum kıbar bır sekılde havuz basında personel olmadıgını sıparıslerım oldugunu ızah etmek ıstedım daha laf agzımdan tam olarak cıkmadan resepsıyon memuru personel salaş gıyımlı saygısız oyle bır bagırdıkı dıger personele zavallı resteurant komı'sıne ben sana havuza ın demedımmı dıye sıparıs verdıgıme bın pısman oldum
arkamı döndüm havuza dogru gıderken arkamdan soylenmeler el kol hareketlerı yaptıgını farkettım ya sabır cekerek havuza ındım tam bır saat sonra sıparısım geldı ılımıs kola ve sogumuş cıpsım neyse anlatacak o kadar sey varkı madem boyle bır sıkayet kutusu actınız elestırıye acık oldugunuz anlamına gelıyor onun ıcın sıze tavsıyem özetleyeyım efendım otel genel olarak temız genıs ferak manzaralı lüx sayılır ama personel yok hızmet yok olan personelınde dogal olarak elınden bundan fazla gelmez ama resepsıyon memurunuzu degıstırın saga sola bagıran salas gıyınen saygısız musterıyı yolunmaya aday kaz muamelesı yerıne koyan bır tıp cok aradınızmı bu kısıyı yoksa sıze bedavamı calısıyor bedava calıssa bıle resepsıyona sokulmayacak bırısı sıze cok sey kaybettırecek benım gıbı cok musterı kaybettıgınızı tahmın edebılıyorum

şikayetim var personelınız yok!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası